268

Дем’янюк Ірина Русланівна

Керівник та засновник ТОВ «СК Добриня»

Овіта:

  • Навчалася в Національній академії державного управління.

Кар'єра:

  • Займалася будівельнім бізнесом.
  • 2010 р. — керівник та засновник товариства з обмеженою відповідальністю «СК Добриня».

Цитати:

  • «Найбільша проблема в Україні – це люди. Вони не хочуть працювати та отримувати результат. Доходить до смішного – ми з чоловіком не можемо поїхати разом на відпочинок більше, ніж на 3 дні, обов’язково трапляться якісь негаразди на фермі. І це не тільки у сільському господарстві, а у будь-якій галузі». (Аgravery, 2017 р.)
  • «Економія у тваринницькому бізнесі взагалі недоречна. Якщо заощаджувати на кормах, ви втратите поголів’я, на приміщенні – більше витратите на послуги ветеринара, який кіз лікуватиме. У середньому на одну козу у нас приходиться 1000 літрів надоїв, і це велика робота. Ціна утримання кози дуже варіюється від того, чи ви купуєте корми, чи заготовляєте самостійно. Приміром, цього року нам довелось дуже багато докуповувати, через неврожай у нас фактично не було люцерни. Дотацій ми не отримуємо, тож про велику прибутковість не йдеться – ти або робиш це, або ні». (Аgravery, 2017 р.)
  • «Козівництво – безумовно, перспективний напрям, але говорити про прибуток ще зарано. Поки багато чого існує на рівні ідеї: основне приміщення переобладнаємо, з’явиться окремий доїльний зал із сучасним устаткуванням. Планую встановити відеокамеру, щоб, перебуваючи навіть в Києві, мала змогу спостерігати за утримуванням, доїнням та народженням козенят. Річ не про працівників — вони свою справу знають, просто хочу бути в курсі всього, що відбувається. Повірте, від своєї роботи отримую велике задоволення. А як приємно чути вдячні слова людей, які купують козине молоко». (Рідне село. 2013 р.)

 

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.