243
49 років

Дудченко Володимир Вікторович

Директор Інституту рису НААН

Освіта:

  • Закінчив Національний аграрний університет у м. Києві, за спеціальністю «Агроном по захисту рослин»,
  • Кандидат сільськогосподарських наук, учена ступінь присвоєна 2005 року.

Кар’єра:

  • З 2006 р. працює директором Інституту рису НААН України,
  • З 2008 р. і директором ДП «ДГ Інституту рису НААН України», обраний президентом асоціації «Виробники рису України».

Наукова діяльність:

  • Володимир Вікторович є одним із основних розробників «Технології вирощування рису з врахуванням вимог охорони навколишнього середовища в господарствах України», яка успішно впроваджується у виробництво та забезпечує отримання понад 70 ц/га високоякісного зерна рису. Завдяки його особистої активної роботи, Інститут рису успішно співпрацює з багатьма вітчизняними та закордонними партнерами, у тому числі науковими установами Італії, Франції, Єгипту, Японії, Росії, Угорщини, Румунії, Казахстану, що дає можливість гідно представляти Україну на міжнародному науковому рівні.

  • Є автором понад 50 наукових праць, 8 методичних рекомендацій, Галузевої комплексної програми «Рис України – 2010-2015», Стратегії економічного та соціального розвитку Херсонської області до 2015 року, має 2 авторських свідоцтва та 2 патенти. Він зробив значний внесок у розвиток основних галузей дослідного господарства, підпорядкованого Інституту рису НААН України, які покращують виробничі показники. У рослинництві впроваджуються прогресивні технології, нові сорти рису, пшениці. Господарство є лідером по врожайності всіх сільськогосподарських культур в районі та області. За останні 3-4 роки урожай рису досяг 60-65 ц/га, озимої пшениці – 55-58 ц/га.

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.