412
42 роки

Ходаківська Ольга

Голова Земельного комітету Аграрної партії, завідувач відділу земельних відносин та природокористування Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки»

Освіта:

  • 1996-2001 р. — закінчила Житомирський національний агроекологічний університет.
  • Доктор економічних наук.

Кар'єра:

  • Завідувач відділу земельних відносин та природокористування Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки».
  • Голова Земельного комітету Аграрної партії.

Цитати:

  • «Визначити чітку мету подальших земельних перетворень» (Інфоіндустрія, 2017 р.)
  • «Проблемні земельні питання з роками не зникають, а навпаки примножуються. Попри публічні заяви органів виконавчої влади про передачу земель за межами населених пунктів органам місцевого самоврядування, проходження цього законопроекту нині блокується, хоч він і успішно пройшов перше читання. Триває блокування проведення інвентаризації земель сільгосппризначення. Існує також багато тіньових схем, які в обхід мораторію дозволяють змінювати власника земельної ділянки. Така політика опосередковано направлена на знищення фермера і малого товаровиробника». (Гречка, 2017 р.)
  • «Аграрна партія категорично засуджує цей крок [продаж земель сільськогосподарського призначення]. Ризики полягають у тому, що угоди з відчуження ділянок можуть відбуватися без спеціальних законів, які впорядкують обіг земель, захистять від зловживань. У цій ситуації виграють земельні спекулянти або, ще гірше, іноземні спекулянти. Також ті, хто вже придбав землі в обхід мораторію і чекає моменту все “узаконити”. А програє український селянин та український фермер». (Патріоти Укріїни, 2017 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.