167

Козьміна Олена Вадимівна

Власниця приватної еко-ферми «Ластівка»

Освіта:

  • Має біологічну освіту.

Кар'єра:

  • 2008-2013 рр. — керівник товариства з обмеженою відповідальінстю «Консул». 
  • 2006 р. — співзасновник товариства з обмеженою відповідальністю «Тіс – руда».
  • 2010 р. — підписант та співзасновник благодійного фонду «Фонд Алексея Ставніцера».
  • 2012 р. — керівник та засновник фермерського господарства «Ластівка 2012».

Публікації:

Цитати:

  • «Перша задумка була все будувати, як для себе — щоб працювати і жити на фермі, готувати їжу на кухні на дровах, мати можливість відпочити для членів нашої родини в комфортних умовах сільського устрою. Залишалося ще місце — нехай будуть кімнати для наших міських друзів, нехай будуть сімейні дати і свята біля печі, свіже повітря і тиша, навколо — упорядкований простір і хороша енергетика наших домашніх тварин, добрий настрій і світлі думки». (Kurkul, 2016 р.)
  • «Коли наша сім’я зіткнулася зі страшним захворюванням — раком — ми купили свою Чорнушку — чорну дворову корівку, у якої все ще найсмачніше, найсолодше молоко. Я за освітою біолог, тож розуміла, що подовжити життя свого чоловіка бодай на декілька років можна за допомогою якісних, натуральних продуктів харчування. Так наше стадо розрослось до 10 дійних корів. Ми відносимось до корів, як до членів сім’ї, створюємо належні умови для їх утримання, випасання, напування, забезпечуємо їх повноцінними кормами. Молоко та сири, які ми виробляємо, щомісяця проходять аналіз в лабораторії. Кожен покупець переконується особисто, що на фермі є лише одна категорія товару — «чесний, як для себе». (Kurkul, 2016 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.