242

Лампка Зігмунд Густав

Співзасновник компанії «Лампка Агро»

Профиль в Facebook

Німецький фермер Зігмунд Лампка вирощує пшеницю, кукурудзу, сою і соняшник на території Хмельницької області.

Підшукуючи місце для своєї майбутньої ферми, Зигмунд Лампка розглядав три варіанти — Україна, Канада та Австралія. Зупинився на Україні через три причини: співвідношення ціни і якості землі, природні умови, близькість до рідної Німеччини.

Цитати:

  • «Мене постійно цікавила робота на землі. Я ніколи не нехтував своїми коренями, так що по можливості завжди допомагав братові і сестрам по господарству». (Інтерв'ю для Latifundist.com, листопад, 2014 р.)
  • «Соя — проста культура для фахівців. Для її вирощування треба знати, розуміти і передбачати багато нюансів. Це цілковите мистецтво». (Інтерв'ю для Latifundist.com, листопад, 2014 р.)
  • «В Україні я перетворив своє хобі на професію, а мрія стала реальністю. Я вдячний, що Україна дала мені шанс розвиватися і самореалізуватися. Мрійте, але не забувайте діяти, розкрийте свій потенціал — і тоді ви самі здивуєтеся, наскільки великі ваші можливості». (Інтерв'ю для Latifundist.com, листопад, 2014 р.)
  • «Селяни довго до мене придивлялися, та коли побачили, що я вмію добре працювати, та ще завжди виконую домовленості, все пішло нормально». (АгроСвіт: Як поживають європейські фермери в степах України.)
  • «В Німеччині немає аграрних холдингів із земельним банком у понад 80 тис. га. Це — величезний масштаб, який потребує настільки злагодженої та відточеної організації, що й уявити тяжко». (Svarog-Медіа, червень, 2013 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.