315

Лавренюк Ганна

Віце-президент Асоціації виробників молока

Освіта:

  • 2005 р. — закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Кар'єра:

  • 2005-2009 рр. — працювала в  Уманському національному університеті садівництва.
  • 2009 р. — заступник директора зі зв’язків із громадськістю в асоціації виробників молока.
  • 2009 р. — керівник проекту «Свинарство» в Dykun Global Consult Company.

Цитати:

  • «Незважаючи на всі труднощі, які переживає молочна галузь, що залишається чи не найбільш вразливою серед усіх секторів АПК, впродовж останнього року молочні господарства України продемонстрували стабільну позитивну динаміку». (МilkUA.info, 2017 р.)
  • «У 2016 році молочно-товарні ферми працювали в найгірших умовах за останнє десятиріччя. За прогнозами на кінець року, рентабельність галузі буде становити мінус 22,5% та буде нижчою від середніх показників 2011-2015 років. У травні-вересні український молочний індекс був історично найнижчим за останні п’ять років. Кризову ситуацію в галузі ускладнювала невизначеність фермерів щодо вірогідності збереження підтримки для аграріїв». (Асоціація виробників молока, 2017 р.)
  • «Стрімко росте якість молока, яке поступає на переробку. За підсумками цього року ми маємо плюс 4% в частці молока екстра в структурі всього об’єму молока, яке надійшло на переробку. Стрімко скорочується молоко першого ґатунку. Це свідчить про те, що господарства всерйоз перейнялися впровадженням належних практик виробництва молока, його охолодження молока і транспортування». (Асоціація виробників молока, 2017 р.)
  • «Вирізання поголів’я здебільшого відбувалось у малоефективних та присадибних господарствах». (Асоціація виробників молока, 2016 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.