193
61 рік

Махітка Михайло Іванович

засновник СФГ «Перемога», ФГ «Махітка М.І» і ФГ «Зодіак-ВМ», голова Асоціації фермерів та приватних землевласників в Сумській області

Махітка Михайло Іванович — засновник СФГ «Перемога», ФГ «Махітка М.І» і ФГ «Зодіак-ВМ», голова Асоціації фермерів та приватних землевласників в Сумській області.

Народився 11 вересня 1961 року.

Син — Махітка Олег Михайлович.

Дружина — Махітка Валентина Іванівна, керівник ФГ «Зодіак-ВМ».

Кар'єра:

  • З 2014 р. —  голова Асоціації фермерів та приватних землевласників в Сумській області.

Бізнес:

  • 1996 р. — заснував та керує СФГ «Перемога». Основний вид діяльності підприємства: вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.
  • 2010 р. — співзасновник Хухрянської громадської організації  «Левада»
  • 2016 р. — співзасновник та один із бенефіціарних власників СОК  «Фермер Сумщини». Основний вид діяльності підприємства: оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. 

Нагороди:

  • 2015 р. — отримав медаль «25 років фермерського руху» від Асоціації фермерів та приватних землевласників.

Цитати:

  • «Кооперація дуже потрібна. Зараз холдинги зайняли місця трейдерів, оскільки простий фермер не може продати своє невелике збіжжя за кордон, і тому продає холдингу. А холдинг вже перепродає в Європу, а держава ще й повертає йому 20% вартості. Тому ми спробуємо створити в області кооператив з продажу своєї продукції і по закупці насіння та добрив. Кооперація нам дасть можливість продавати свою продукцію набагато дорожче». (Kurkul, грудень, 2015р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.