166
63 роки

Мішов Анатолій Іванович

Власник фермерського господарства «Фіра»

Народився в м. Хмельницький

Освіта:

  • Закінчив середню школу №6 в м. Хмельницький.
  • Закінчив Тернопільський педагогічний університет.

Кар’єра:

  • Працював в компанії «UKRAINA, INC.».
  • 2015 р. — заснував фермерське господарство «Фіра».

Читати по темі:  Мрія про органіку, або історія одного закуркулення

Цитати:

  • «Українці — єдиний народ у світі, який називає землю «матінкою». Українцю в принципі нічого більше й не потрібно — шматок землі, з якої він прохарчується, одягнеться і усім себе забезпечить» — говорить Анатолій Мішов. (Інтерв'ю для Kurkul.com, листопад, 2015 р.)
  • «Але ж людина прийшла на землю для того, щоб залишити її кращою, ніж вона її застала. І тільки органічне виробництво дозволяє це зробити. Конвекційне землеробство руйнує землю самим лише підходом до неї. Земля не оцінюється в грошах.» — зазначає фермер. (Інтерв'ю для Kurkul.com, листопад, 2015 р.)
  • «Якби вся продукція, вироблена в Україні, була органічною, ми б не потребували жодної сертифікації, існував би стандарт роботи сільського господарства в державі, знаний на увесь світ. Цього досягнути цілком реально.Так, завоювати ринок важко. Але, справді думаючи про майбутні покоління, ми зможемо стати самодостатньою, дорогою, успішною державою. А думаючи про сьогоднішній день і про набивання кишень, ми самі себе знищуємо.» — стверджує власник ФГ «Фіра» Анатолій Мішов. (Інтерв'ю для Kurkul.com, листопад, 2015 р.)

Стиль життя:

Сімейний стан:  одружений

Ціль: «Своїх 50 років я прожив, працюючи на землі. І наступні 50 так проживу. Але уже з чітко вираженою метою — закуркулитись і довести Україні, що за органічним виробництвом її майбутнє». (Інтерв'ю для Kurkul.com, листопад, 2015 р.)

Мрія: «Уявіть собі: Україна на державному рівні перейшла на виключно органічне сільське господарство. Вона була б у змозі прогодувати 150 млн населення — втричі більше людей, ніж її населяє, здоровою їжею. Я мрію про вирощування продуктів харчування без використання мінеральних добрив, гербіцидів, пестицидів та усієї тієї хімії, якою ми руйнуємо власну землю». (Інтерв'ю для Kurkul.com, листопад, 2015 р.)

Цікаві факти:

  • Анатолій Мішов утримує 63 кози і основним ходовим продуктом, виготовленим з їх молока, вважає м’які розсольні та тверді сири.
  • Сири ФГ «Фіра» входять до «Щедрого кошика» — продуктового набору екологічно чистої продукції, виготовленої фермерами Хмельниччини.

 

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.