926

Щербачук Віктор Миколаєвич

Керівник «Ріттер Біо Агро» і «Дедденс Агро»

Профіль Facebook

Освіта:

  • Навчався у Львівському аграрному університеті.

  • Має звання кандидата сільськогосподарських наук.

Кар'єра:

Цитати:

  • «Органіка – це екологія навколишнього середовища , здоров’я людей. Не можу не сказати і те, що величезну роль для нас відіграє одна людина, а саме – Мартін Ріттер, який був радником міністра сільського господарства Німеччини. Саме в честь цієї людини й була названа компанія «Ріттер Біо Агро». (agroprod.biz, грудень, 2017 р.)
  • «До запровадження ринку землі ставлюсь негативно. Я вже неодноразово говорив, що наша країна не готова до ринку землі. В нас відсутній механізм продажу землі, а також відсутнє державне регулювання і контроль в сфері її використання. Потрібен жорсткий контроль в цих питаннях, а також необхідно було б стежити, щоб цю землю не купляли підставні особи, та загалом дуже багато питань, які потребують врегулювання, а в нас цього якраз нема. От подивіться, сьогодні людина не може контролювати, що робиться на її землі, яку вона здала в оренду, не може захистити своїх прав, немає для цього механізмів, держава слабка. А що буде після продажу? Людей взагалі перестануть вважати людьми, в нас така держава, за людей в селі не дбає ніхто. Я думаю, що після зняття мораторію відсотків 70 людей землю продадуть. Але самі поміркуйте — скільки та людина виручить за свою землю? Кілька тисяч доларів, які швидко витратить. А як далі? Про це часто не думає ніхто». (agroprod.biz, грудень, 2017 р.)
  • «Щодо скасування повернення ПДВ, то внаслідок цього бізнес втрачає фінансовий ресурс, а в нашій країні  бізнес, як правило, використовує гроші ефективніше аніж держава, а також це збільшує імовірність посилення тиску фіскальних органів на підприємців». (agroprod.biz, грудень, 2017 р.)
  • «ГМО продукти для мене недопустимі. Вважаю, що втручання в геном рослин  – це погана ідея, яка в майбутньому позначатиметься на здоров’ї тих, хто споживатиме такі продукти. Є обґрунтовані підозри, що уже тепер широке поширення ракових хвороб  – наслідок широкого розповсюдження продукції з використанням ГМО». (agroprod.biz, грудень, 2017 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.