220
55 років

Сирота Юрій Васильович

Засновник та керівник ФГ «Олена»

Кар'єра:

  • 2000 р. — засновник та керівник фермерського господарства «Олена».

Політична діяльність:

  • 2015 р. — обраний депутатом районної ради VII скликання по багатомандатному виборчому округу від Гайворонської районної партійної організації Всеукраїнське об'єднання «БАТЬКІВЩИНА».

Стиль життя:

  • Сім'я: Одрудений, є дочка та син.
  • Кредо: «Українців важко добити».

Цитати:

  • «Після армії я зустрів свою майбутню дружину. Вона і загітувала піти працювати в колгосп в Гайсине. Пропрацював я там півроку. Це був початок 90-х. На той момент Президент Леонід Кучма дав старт фермерству. Я вирішив спробувати працювати на себе. Взяв 15 га землі і до 2002 року вже добре вжився в роль аграрія. Тим часом радгоспи розсипалися на очах, люди роками не отримували зарплати. Одного разу до мене з сусіднього радгоспу «Південний Буг» прийшли люди і запропонували взяти їх землю в оренду. З тих пір я почав обробляти 1500 га землі». (Latifundist, серпень 2014.)
  • «Їдеш 500 км — кукурудза. Тоді я зрозумів, що її можна сіяти і 99 років на одному полі». (Latifundist, серпень 2014.)
  • «Донька закінчила стоматологічний факультет в університеті Богомольця, син пішов до військового училища. Спеціально послав його до Ліцею імені Богуна, щоб обламати буйний характер. За 2 місяці військової підготовки він кардинально змінився і зараз говорить мені спасибі» (Latifundist, серпень 2014.)
  • «Українців важко добити: вони будуть викручуватися. Всі господарства, керівники яких переймають досвід за кордоном, живуть добре і збирають великі врожаї. Тому моя порада - вчитися, вчитися і покладатися тільки на себе. Людина стає багатою тільки від праці, а не через різні фінансові махінації». (Latifundist, серпень 2014.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.