124
41 рік

Терновський Володимир Олександрович

Заступник менеджера проекту UHBDP

Освіта:

  • 2002 р. — закінчив Таврійську державну агротехнологічну академію за спеціальністю «Економіка підприємства».
  • 2011 р — проходив підвищення кваліфікації у Приазовському державному технологічному університеті за напрямком обліку і аудиту.
  • 2012 р. — захистив кандидатську дисертацію на тему «Обліково-аналітичне забезпечення управління операціями з давальницькою сировиною в аграрному секторі АПК».
  • Кандидат в доктори економічних наук.

Кар'єра:

  • 2009 р. — викладав «Аналіз господарської діяльності»,«Звітність підприємств» в Таврійській державній агротехнологічній академії.
  • Заступник менеджера проекту UHBDP.
  • Менеджер технічної команди проекту UHBDP.

Цитати:

  • «Дрібні селянські господарства в Україні виробляють близько 70% плодоовочевої продукції. Однак мають масу проблем, серед яких – низькі технологічність, продуктивність, якість продукції. Вони не мають можливостей для зберігання, переробки, кінцевої реалізації. Мета проекту – допомогти у розв’язанні цих проблем. Завдання полягає в тому, щоб до 2020 року залучити до участі в проекті 44 тисячі господарств, котрі щороку вироблятимуть 50 тисяч тонн плодоовочевої продукції на 40 млн доларів». (Інфоіндустрія, 2017 р.)
  • «Якість та інновації в сільському господарстві межують. Дорогі товари для виробництва сільськогосподарської продукції - інноваційні сучасні технології. Програма Е-ваучер пропонує клієнтам зупинити свій вибір на таких інноваційних рішеннях». (Укрсадвинпром, 2017 р.)
  • «У цьому сезоні ми запускаємо програму електронних ваучерів, також в партнерстві з компанією «Інфоіндустрія» випускаємо журнал «Агроіндустрія». Всі клієнти проекту UHBDP можуть отримати підписку на журнал зі знижкою. Ще один новий сервіс, корисний для сільгоспвиробників, - інформація метеостанцій від компанії МЕТОS Ukraine LLC. Метеостанція дає точковий прогноз, який оновлюється тричі протягом доби. Виробників плодоовочевої продукції може зацікавити цей ресурс ще й тому, що метеостанція робить прогноз захворювань, які можуть виникнути у тій чи іншій культури. Набагато простіше і дешевше запобігти появі хвороби, ніж лікувати». (Ласка, 2017 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.