183
58 років

Варченко Петро Михайлович

Керівник АПОП «Великообухівське»

Освіта:

  • Вища.

Кар'єра:

  • Спершу очолював КСП імені Іващенка в Миргородському районі.
  • 1996 р. — керівник аграрного приватно–орендного підприємства «Великообухівське».
  • 2008-2011 р. керівник товариства з обмеженою відповідальністю «Міжгосподарський комбікормовий завод». 

Політична діяльність:

  • 2010 р. — депутат Миргородської районної ради від «Партія регіонів»

Цитати:

  • «Землю як матір,- не обирають». (Грінко агро, 2017 р.)
  • «Із гордістю можу сказати: я щасливий, що живу на рідній землі, що діти біля мене. Садок посадили в селі – півгектара, п'ять сортів яблунь. І ще садитимемо три гектари навесні». (Зоря Полтавщини, 2012 р.)
  • «Ми видаємо людям те, що вони хочуть, — кукурудзу, гроші… Для нас простіше — гроші. Хоч я — не прибічник оцих паїв. Я вважаю, що державі потрібні нормальна політика щодо села і нормальний розподіл тих коштів, які вона заробила б на агробізнесі. Не повинна ота бабуся у свої вісімдесят лізти на "КамАЗ" за своїм паєм, як це бачу в сусідніх господарствах. Чи їхати і стояти з ночі в черзі у земельному відділі в районі, платити нотаріусам, оформляючи спадщину… Та бабуся повинна спокійно жити, а поштарка має принести їй не 940 гривень пенсії, а 3 940 із врахуванням отого паю. І немає різниці, працювала вона дояркою, чи вчителькою, чи вихователькою у дитсадочку… А наші "видатні" академіки й прем'єри "накришили" оцих дурниць…». (Зоря Полтавщини, 2012 р.)
  • «Найголовніші наші здобутки — високі технології вирощування зернових. У цьому році запровадили нульову, до того користувалися мінімальними технологіями. І маємо непогані результати, якщо говорити про цьогорічні погодні умови, – розповідає Петро Михайлович. Ось так ми постійно в пошуку, тут нам допомагає доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук Микола Миколайович Доля. Приїздить, телефонує. Маємо цікаві задуми на майбутнє». (Зоря Полтавщини, 2012 р.)

 

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.