136

Васильєв Дмитро Юрійович

Директор з рослинництва «УкрАгроКом»

Нагороди:

  • 2016 р. — отримав почесне звання Заслуженого працівника сільського господарства України.

Читати по темі:  Дмитро Васильєв: З нинішніми темпами можна втратити цукрову галузь

Цитати:

  • «Незважаючи на те, що буряк не дуже популярна культура в Україні, вона необхідна для господарств. По-перше, вона тренує професіоналізм, це інвестиція в кадри. По-друге, буряк дає можливість отримати хороший прибуток (загальний) з гектара. По-третє, це виробник кисню, один гектар буряків виробляє кисню майже як 11 гектар лісу. Звичайно, при цьому важливо не використовувати препарати, які не будуть на 100 років залишатися в землі». (Latifundist.com, лютий, 2014 р.)
  • «Потрібно не забувати про «ефект пружини». Наприклад, якщо десь на буряках ми вже багато чого можемо, то тут не потрібно сильно натискати, можливо, приділити більше уваги іншим культурам». (Latifundist.com, лютий, 2014 р.)
  • «Зараз про урожай наступного року справжні майстри-аграрії не говорять — це невдячна справа. Справжні господарі не підраховують майбутній урожай, їм ніколи, вони докладають максимум зусиль, аби виконати роботу якомога якісніше, від цього рослини будуть міцнішими, тож і до негараздів погоди стійкішими, витривалішими, а в результаті — і урожай вищим». (УкрАгроКом, листопад, 2012 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.