Реклама
793

Язиков Олексій Вячеславович

Директор підприємства «Жива Нива»

Кар'єра:

  • 1998-2006 р. — керівник товариства з обмеженою відповідальністю «Борисфен».
  • З 2007 р. — керівник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Українська агропромислова група».
  • З 2009 р. — керівник та засновник товариства з обмеженою відповідальністю «Жива Нива».
  • З 2014 р. — керівник товариства з обмеженою відповідальністю «Світанковий З промінь».

Стиль життя:

  • Сім'я: має дружину Оксану.

Цитати:

  • «Як сидерат і джерело азоту під сою висіваємо люцерну. В найближчих планах – збирати люцерну й переробляти її прямо в полі на гранули, – зазначив він. Для цього плануємо придбати спеціальну техніку». (Аgro times, 2017 р.)
  • «Я категорично проти глибокого обробітку ґрунту. Ми обробляємо за мінімальною технологією. Йде осіння підготовка — сіємо жито як сидерат, в залежності від строків. Якщо це глибока осінь і ми не встигаємо посіяти жито — ми дискуємо, якщо є можливість як сидерат — сіємо як сидерат . Весною в залежності від того, що вийшло, якщо це сидерат — то придисковуємо. Весною якщо це сидерат — то придисковуємо, якщо ні — проводимо культивацію». (SuperАgronom, 2016 р.)
  • «Потрібно думати швидше, жити швидше. Коли ми в своєму господарстві склали шестирічну сівозміну, я зрозумів, що результати цього плану побачу вже тоді, коли мені виповниться 48 років. Ви можете хоч 10 років думати, займатись органічним землеробством чи не займатись. Спрацює ця система чи ні? Виграю я чи програю? Але у вас немає на це часу. І якщо вже у вас виникла ідея органічного землеробства — відчувайте серцем та працюйте. Все вийде — слава Богу, не вийде — Бог із ним! Зате ви робите дійсно добре діло». (SuperАgronom, 2016 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.

Реклама