Реклама
562

Юдін Геннадій Олександрович

Віце-президент «Української горіхової асоціації»

Бізнес:

  • 2001 р. — директор «Добробут Агро». Вид діяльності — вирощування зернових та технічних культур;
  • 2007 р. — директор «Дніпро-Юг». Вид діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин;
  • 2010 р. — директор «Дніпро Юг». Вид діяльності — діяльність туристичних агентств;
  • 2015 р. — директор «Горіхові сади України». Вид діяльності — оптова торгівля квітами та іншими рослинами;
  • 2016 р. — співвласник «Український інститут горіхоплідних культур». Вид діяльності — вирощування інших видів плодових дерев, чагарників і горіхів.

Цитати:

  • «Хочу підкреслити, що компенсація вартості саджанців допоможе в найголовнішому — зменшить первинні інвестиції в закладку саду, які є найбільшими для садівників. Також легалізує сади та виведе їх із «тіні», адже отримати допомогу зможуть лише офіційно зареєстровані господарства та інші суб’єкти підприємницької діяльності, які займаються садівництвом. Це теж важливий крок для садівників, бо він надасть змогу потім офіційно експортувати горіх по більш привабливим цінам та без зайвих проблем.». (Orehovod.com, квітень, 2018 р.)
  • «На сьогодні горіхова галузь знаходиться на піку свого розвитку. Ми вперше за декілька останніх років виросли настільки, що обігнали всі українські сади за площами насаджень». (Orehovod.com, квітень, 2018 р.)
  • «Україна поки що на початку експорту переробленої горіхової продукції. Потрібно сертифікувати виробництво та працювати над простежуваністю сировини. Не мені вам розповідати, як важко українському продукту потрапити на поличку закордоном, скільком міжнародним системам сертифікації він має відповідати. А ще, у нас замало гарних промислових садів для потужної переробки. Це і є основним обмежувальним фактором, що не дозволяє нам займатися масштабнішим виробництвом олії з горіха, ліків, косметики. Це все буде у майбутньому, як тільки підростуть потужні горіхові плантації». (Orehovod.com, квітень, 2018 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.

Реклама