99

Зайцева Ніна Петрівна

Генеральний директор АФ «Сади України»

Народилася в Хабаровському краї.

Професійна діяльність:

  • Після закінчення школи вирішила, що піде вчиться в фармацевтичний інститут.

  • Під час навчання в Харківському інституті пішла працювати фасувальницею в аптеку. Це було перше робоче місце Ніни Зайцевої. Після закінчення інституту працювала хіміком-аналітиком, пізніше — завідуючої рецептурно-виробничого відділу в одному з найбільших лікарняних комплексів міста Харкова.

  • З 1998 року почала займатися оптовими продажами медикаментів, а згодом відкрила свою роздрібну мережу аптек. Але життя внесло свої корективи в трудову біографію Ніни Петрівни.

  • У 1983 році разом з чоловіком захопилася вирощуванням кімнатних лимонів.

  • У 1987 році після закінчення інституту сім'я Зайцевих придбала невелику ділянку землі в садовому кооперативі і заклала перший сад. З цього моменту хобі переросло в роботу з невеликими інтервалами (відпустка по догляду за дитиною).

  • Різка зміна трудової діяльності Ніни Петрівни почалася в 2005 році, коли її синові знадобилася допомога в управлінні фірмою. Тоді і довелося залишити аптечний бізнес і перейти в сільськогосподарську галузь.

«Компанія займалася сільськогосподарською діяльністю. Я прийшла у фірму сина на посаду директора », — розповідає про зміну трудового профілю Ніна Зайцева.

Через два роки перейшла працювати на посаду директора департаменту зі збору боргів однієї з компаній-лідерів агросектору «Сади України». А в непростий кризовий 2008 році — стати її генеральним директором. Сьогодні Ніна Петрівна керує потужною компанією, але жоден день для неї не проходить як просто управлінський. На питання «Чому?» Відповідає: «Це улюблена робота, що приносить радість мені і користь оточуючим».

У розпал кризи колективу під керівництвом нового гендиректора Ніни Зайцевої вдалося реструктурувати компанію, ввести чітке фінансове планування і впровадити раціональне використання ресурсів. Це дозволило активно розвивати два напрямки: насінництво (гібриди соняшнику, кукурудзи, сої, пшениці, ячменю) і садівництво (вирощування яблук, груш, персиків, черешні, слив, винограду). На сьогоднішній день підприємство активно розвиває систему зрошення в Харківській області в селі Червоне. Близько 15% посівних площ, зайнятих в Україні соняшником, (це практично кожен 6 гектар) засіяні насінням агрофірми «Сади України».

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.