АФ «Сади України»

Земельний банк

1 300 ГА

Адреса

с. Красне, Ізюмський район, Харківська область,

Напрямки діяльності

Опис господарства

Головним напрямком діяльності АФ "Сади України" за останні роки є вирощування, доробка та реалізація сімейства гібридного соняшника, кукурудзи, сої та пшениці, де фірма має більш ніж двадцятилітній досвід.

Щорічно, в потоці останніх 4-х років, семенами підсоняшника з маркою «Сади України» засівається площа 600-700 тисяч гектарів, що практично на 30% перевищує посевную площу цієї культури у Франції, де сягає близько 500 тисяч га. Таким чином, наша доля складає 14-16% українських посевних площадей підсоняшника. Реалізація продукції займається 16 торговельними представництвами в Україні та Росії.

Основні напрямки діяльності:

- вирощування та реалізація сімейства гібридного соняшника, кукурудзи, сої та пшениці;

- вирощування товарного соняшника, кукурудзи та цукрової пудри зарубіжної та спільної селекції, виробництво елітної матеріалу озимого та ярового пшениці, ячменю, горошини, сої;

- доработка семян на семяочистительном заводі.

Агрофірма «Сади України» працює на аграрному ринку більше двадцяти років. Підприємство є визнаним лидером в Україні по виробництву елітних сортів та гібридів сільськогосподарських культур та надійного помічника українських аграріїв. Передова технологія та новаторський підхід до аграрного бізнесу зробили компанію однією з найбільших та найвідоміших в Україні виробників товарної сільськогосподарської продукції.

Виконано за допомогою Disqus