ТОП-5 цікавих фактів про родину Ляшенків

15 жовтня 2019 514

Земельний банк селянського приватно-орендного підприємства «Відродження» нині складає більше 9 тис. га. На двох фермах у сусідніх зі Шполою селах утримують близько 2 200 корів. Не так давно у господарстві збудували сучасний елеватор та ангари для зберігання зерна, придбали багато нової сучасної техніки John Deere, Claas, Horsch тощо. Але головне, що допомагає розвиватися родинному агробізнесу — взаємоповага і спільне прагнення до успіху.

Читати за темою: Родинна справа Ляшенків.

У господарстві хазяйнує сім’я Ляшенко. Юрій Васильович та найменша дочка Тетяна пліч-о-пліч розвивають свій бізнес. А віднедавна їм допомагає наймолодший спадкоємець Юрій — син старшої доньки Оксани. 

ТОП-5 цікавих фактів про родину Ляшенків 

«Наше господарство нині продовжує велику племінну справу — у тваринництві бачимо великі можливості. Наразі ми займаємо друге місце в Україні з розведення племінної худоби української червоно-рябої та чорно-рябої порід. Працюємо на максимум, аби покращувати якість молока і здоров’я тварин. Також випробовуємо безліч новітніх технологій у рослинництві, щоб мати відмінні врожаї і забезпечувати наше поголів’я хорошими кормами. Адже все це годуватиме наше молоде покоління, відтак це має бути високоякісна продукція», — вважає Юрій Ляшенко.