Віктор Бронюк має власний город, сад і релаксує під час обрізки дерев

Віктор Бронюк має власний город, сад і релаксує під час обрізки дерев

7 квітня 2018 372 0

Гурт «ТіК» стрімко ввірвався в український шоу-бізнес й одразу став дуже популярним. Але чи багато хто знає, що фронтмен гурту Віктор Бронюк виріс у селі і до сільського господарства був причетним з самого дитинства? Він стверджує, що навіть ідею сворення гурту і його назву «Тверезiсть i Культура» придумав саме коли пас корів.

Були часи, коли сім’я Бронюків тримала по 2-3 корови, Віктор їх доїв. А у 90-ті роки родина майбутнього співака мала 30 соток картоплі і займалася її продажем. Kurkul.com вирішив дізнатися більше про сільське життя Віктора Бронюка та його дитинство у селі.

alt

Kurkul.com: Розкажіть про історію назви гурту.

Віктор Бронюк: Пам’ятаю, як до мене в село Соколова Хмільницького району Вінницької області приїхав друг Олег Збаращук. Тоді якраз була черга нашої родини пасти корови. Погнали їх ми з Олегом разом. Часу поговорити було вдосталь, і тоді виникла ідея створити гурт «ТіК», продюсером якого став цей же друг.

Kurkul.com: Чим ще цікавим ви займалися під час життя у селі?

Віктор Бронюк: У селі я робив майже все. Знаю, як косу налаштувати й наклепати. Мої батьки й досі тримають корову, пару поросят, із десяток гусей і курей. Коли є можливість та потреба, я їм допомагаю. Завжди беру з собою дітей — Єву і Даню, навчив їх доїти корову. Я і зараз у Вінниці маю свій город та садок.

Kurkul.com: Що вирощуєте на своєму городі?

Віктор Бронюк: Сіємо редьку, бурячок, моркву, салати, зелень. Це найкраща гарантія, що все екологічно чисте. Посадив черешні, кілька видів вишні, яблуні, сливи, цього року ще й лимони, на яких вже виросло 10 плодів розміром із куряче яйце. Господарювання — дуже корисна справа, яка допомагає впорядкувати думки. Коли часом треба випустити пару, виручає найкращий український «антидепресант» — обрізання дерев. Також можна зайнятися оздобленням садиби — ландшафтним дизайном двору я займався самостійно. Навколо хати висадив магнолію, азалію та майже 100 кущів троянд.

Kurkul.com: Це вже можна назвати хобі, чи не так?

Віктор Бронюк: Можна сказати і так, я заклав кілька так званих теплих грядок. Там специфічний склад ґрунту і стаціонарний полив, який повністю регулюється через комп’ютер. Дуже зручно: просто виставляєш кількість, час, інтенсивність поливу — готово. У системі є вмонтовані датчики, які вимірюють вологу, тому можна не турбуватися, що недолив чи перелив. Цього року ми збирали перший урожай на цих грядках. Там росте зелень, перець, картопля, часник. Також ми отримали гарний урожай столових буряків, моркви і ягід суниці. У наступні роки чекаємо на значно більшу віддачу.

Kurkul.com: Тобто не лише співати і веселити людей, а й господарювати добре вмієте?

Віктор Бронюк: Покласти плитку чи ламінат, повісити люстру чи замінити сантехніку — для мене не проблема. Кілька років тому мій двоюрідний брат почав ремонт, попросив допомогти замінити ламінат. Кладу, а тут заходить сусід до брата. Придивляється до мене, розпитує чи не я той самий, що співає про оленів. Брат вирішив пожартувати, сказав: «Я й сам дивлюся, що ніби він. Та я просто в газеті побачив номер майстра, викликав і от він приїхав». Той сусід кілька років ходив усім розказував, що лідер «ТіК» працює за викликом і ламінат кладе, як звичайний майстер.

Kurkul.com: А хто ви за освітою?

Віктор Бронюк: За першою освітою я вчитель образотворчого мистецтва і художньої праці, художник-дизайнер. Тому, коли оновлював фасад будинку, наніс фарбами зображення червоно-чорної вишивки біля вікон і на стіни. Хоча, коли я це задумав, усі майстри переконували, що це зробити нереально. Навіть зверталися до німців, які виготовляють фасадні фарби, і ті теж не рекомендували. Тоді я згадав свою художню освіту, підробітки на будівництві зі студентських часів, і все зробив. Майстри, які допомагали, навіть фото німцям надіслали, щоб показати, що українці все-таки змогли зробити те, що вони вважали неможливим.

Kurkul.com: Дякуємо за розмову!

Мар’яна Олійник

Більше історій читайте в газеті Рідне село
Передплатний індекс – 89782

 

Виконано за допомогою Disqus