Горянський: нова дружина привчила садити городину

Володимир Горянський має сто кіз і дві корови

25 березня 2018 454 0

Куркулем в душі є кожен справжній українець і відомі особистості — не виняток. Газета «Рідне село» розповідає, який досвід в сільському господарстві мають українські зірки. Герой сьогоднішнього матеріалу — зірка театру та кіно, народний артист України Володимир Горянський.

Володимир Горянський став відомим після виходу фільму «День народження Буржуя», де він зіграв психіатра Костю. Далі було багато ролей у фільмах, мюзиклах, театральних виставах. Завдяки цьому став лауреатом премії «Людина року» в номінації «Актор року». Одними з недавніх фільмів, які вийшли в прокат з його участю, є «Дзідзьо. Контрабас», «Останній москаль» і «Слуга народу».

Володимир Горянський має дачу під Одесою, у місті на воді – Вилкове. Цю місцевість ще називають «українською Венецією».

«Ви не уявляєте, як я втомлююся від цієї світської мішури. Набагато приємніше провести час у колі рідних і друзів за домашнім столом. На дачі я можу відпочити від шумного міста. Тут вдається спокійно подумати», — зізнається актор.

Вилкове – «Українська Венеція»

Дістатися дачі Горянського можна тільки човном. У кого його немає, наймають водне таксі, яке розвозить людей вулицями. З основної дороги-річки є заїзди для човна на кожну вулицю. Ще один спосіб потрапити на місце – вузькі містки, які йдуть уздовж вулиці.

«Будиночок купили під Ізмаїлом, де Дунай впадає в Чорне море. Це чудове місце, пляж, заповідник, навколо літають сині птахи, ходять пелікани, лебеді. У цих місцях часто з’являються дельфіни. Там дуже свіже повітря», — розказує Володимир Горянський. 

Про заміський будинок артист задумався, коли з першою дружиною Ларисою на відпочинку брали козяче молоко для доньки Маші. Коли ж дізналися, що господарі продають стадо кіз, одразу його купили. За кілька років він завів там корів Нічка і Стєшка. Зараз у його господарстві майже сто кіз, качки, кури, віслюк Яша, поросята і навіть дикий кабан.

Коли Володимир Горянський на зйомках, за його господарством доглядають два пастухи і господиня Феня.

«Доїти кіз я нікому не дозволяю. Це ж не жарти. Винятком є пастухи та моя донька Маша. Узагалі їй тут дуже подобається. Вона любить возитися з усім маленьким: козенятами, кошенятами, каченятами, курчатами», — розповідає актор.

У гостях у Володимира Горянського побувало багато друзів-зірок, серед яких Сніжана Єгорова з дітьми, Руслана Писанка та Оксана Байрак, але жодній із них артист не довірив таке відповідальне заняття, як доїння кіз. Актор сам не тільки доїть худобу, коли має час, а й готує із молока сир. Для цього організував на дачі виробництво бринзи й інших видів сиру з власного молока. Гріє молоко до 35 градусів, додає сухі бактерії та перемішує. Накриває кришкою та закутує каструлю ковдрою.


Бринза з козячого молока

«У всьому світі зараз дуже популярні екологічно чисті продукти. Завжди намагаюся тільки такі їсти, бо я дуже вимогливий до їжі. По харчі їду не в супермаркет, а в село до бабусь. Хоча багато чого маю тепер власного», — продовжує господар.

Із новою дружиною Оленою Володимир Горянський має ще одну дачу, але вже під Києвом. Там на 25 сотках землі розташовано будинок і позад нього посіяний газон. Відведене місце для берез, яблунь, садової суниці та всілякої городини. Актор зізнається, що раніше городу не мав. Став ним займатися після одруження. До цього його привчає дружина.


Володимир Горянський з дочкою Машею

«Купуємо розсаду жовтих і червоних сортів помідорів. Одні ранньостиглі, інші пізніші, щоб протягом літа свіжі овочі були на столі. Маю ще біля будинку «лисий» ківі. Це дуже рідкісна рослина, яка від ківі звичайного відрізняється тим, що його можна їсти разом зі шкіркою. Витер, як сливу, – і в рот. Скажу вам так, яблука зі свого саду не можна навіть порівнювати з магазинними. Вони, ніби сонцем налиті», — розказує Володимир Горянський.

Саджанець «лисого» ківі (актинідії — прим.ред.) Володимиру Горянському подарували під час зйомок у Київському ботанічному саду співробітники саду.

Карина Хоменко 

Більше історій читайте в газеті Рідне село
Передплатний індекс – 89782

 

Виконано за допомогою Disqus