Петер Брильскі, генеральний директор Josera Україна та головний менеджер і директор з міжнародних продажів сільськогосподарських продуктів Josera Німеччина

Петер Брильскі: Josera — ключовий гравець на ринку кормів України

29 листопада 2018 408 0

EuroTier є провідною міжнародною платформою для інновацій і побудови стратегій тваринництва. Це виставка, де 62 країни представили свої інновації і концепції для сільського господарства світу. Свою сільськогосподарську продукцію на виставку привезла компанія Josera з командою, яка працює по всьому світу. Ми розмовляли з генеральним директором Josera Україна та головним менеджером і директором з міжнародних продажів сільськогосподарських продуктів Josera Німеччина Петером Брильскі про роботу компанії в Україні, співпрацю з клієнтами та ринок кормів України.

Kurkul.com: Розкажіть про цілі, що ви ставили, привозячи свою продукцію на виставку EuroTier.

Петер Брильскі: У першу чергу, Josera — це лідер німецького і польського ринків мінеральних кормів, замінників молока, та один з лідерів області силосних концентратів. Більше 25 років нас контролює Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG), яке також є організатором цієї виставки. Нам важливо донести людям виробничу сторону процесу. Ми хочемо показати як ми працюємо, щоб вони не тільки читали, що ми кращі, але переконались у цьому на власні очі. У нас багато цілей. Якщо говорити про Німеччину, то фермери — наша цільова аудиторія. Ми намагаємося налагоджувати з ними тісний контакт. Крім того, ми завжди шукаємо нові ринки збуту. Попри те, що ми постачаємо продукцію у більш ніж 50 країн світу, в експорті ми націлені на нових імпортерів з країн, з якими ще не співпрацювали.

Kurkul.com: Тобто основні споживачі знаходяться у Німеччині?

Петер Брильскі: Основний ринок компанії JOSERA —  Німеччина, Франція і Польща. У перших двох країнах, ми є лідерами ринку. В Україні ми одні з перших по продажу лінійки мінеральних кормів і замінників молока. Якщо подивитись на весь ринок кормів вашої країни, я думаю, що ми займаємо тут ключове місце серед інших імпортних виробників. Зараз ми намагаємося збільшити долю покриття по продукції для годівлі свиней. Маємо велику частку у продажі силосних консервантів.

Kurkul.com: Яка лінійка продукції представлена на виставці?

Петер Брильскі: На виставку ми привезли різноманітну продукцію. У нас є повна лінійка для молочного скотарства, у тому числі відгодівлі телят, відгодівлі свиней, а також повна лінійка силосних консервантів. Також це основні інновації, які ми почали у Німеччині, а з 2018 р. по всьому світу. Це нові замінники молока, наприклад, такий як JOSERA IgluVital, який потрібно давати лише три тижні. Це високоякісний корм, який забезпечує кращий приріст ваги і самопочуття тварини. Ми привезли нову лінійку мінеральних кормів, вони відрізняються тим, що там використовується різні типи фітобіотиків.

Продкція компанії Josera

Kurkul.com: Чим саме філософія українського фермера, щодо кормів, відрізняється від філософії європейських фермерів?

Петер Брильскі: Наприклад, сьогодні, я спілкувався з фермером з Нідерландів, у якого 200 корів, там зовсім інша філософія. Він сказав мені, що використання мінеральних кормів є стандартом — це не обговорюється. А в Україні лише невелика кількість ферм використовують мінеральні корми. На мою думку, ринку кормів України потрібно більше розвитку. Потрібен час для розвитку і розуміння. В Європі ми приїжджаємо до фермерів, пропонуємо їм нашу продукцію і вони купують. В Україні ми практикували подібний підхід, але це не працює. Українським фермерам важливо попередньо переконатися в якості продукції, яку вони купують, побачити результати. Ми практикуємо тури для фермерів. Ми виїжджаємо з ними у різні країни, щоб показати їм, що виробництво може бути більш продуктивним.

Kurkul.com: Яким чином ви досліджуєте ринок України, щоб визначити, яка продукція тут матиме попит?

Петер Брильскі: Перш за все, взаємодіючи з клієнтами. Ми намагаємося виявити і зрозуміти реальну потребу фермерів через спілкування та вивчення проблем, загального стану на фермах. Далі ми вводимо в Україну наш так званий «активний зонд» – завозимо пробні партії продукції та аналізуємо отримані результати. Також ми враховуємо технологічні процеси на виробництві, можливість правильного використання того чи іншого продукту. Для нас важливо, щоб це було ефективно. На основі отриманих даних ми підбираємо для українських фермерів асортимент, який буде використовуватися більш масово.

Kurkul.com: Розкажіть докладніше про ваші тури на виробництво

Петер Брильскі: Ми повністю займаємось організацією подорожі. Людям важливо обмінюватися знаннями та спілкуватися з іншими. Ми це робимо регулярно. Щороку на наш завод приїжджають цілі автобуси з людьми з різних країн з усього світу. Ми об'єдналися з професіоналами з різних країн та регіонів. Хочу сказати, що прямо тут, на виставці, фермери з 70 країн світу зможуть відвідати наш стенд. Таким чином, головним меседжем цього спілкування є не продаж продукції, а обмін знаннями та досвідом.

Kurkul.com: Як екскурсії на заводи і зустрічі впливають на продажі?

Петер Брильскі: Якщо говорити про конкретні приклади, то вчора, наприклад, у нас був клієнт, який сім років використовує продукцію компанії Josera. Але справа не тільки в точкових прикладах. Це результат тривалої роботи. Наші люди проводять семінари і ділові зустрічі в Україні. Це не стовідсотковий результат, але це частина єдиного сервісу. Тому в Україні у нас є власна компанія. Це наша компанія, це не дистриб'ютор, це не імпортер. Більшість співробітників компанії Йозера Україна регулярно проходять навчання в Німеччині і завдяки цьому вони успішні.

Команда Josera та клієнти з України

Kurkul.com: Скільки людей у вас працює в Україні?

Петер Брильскі: В Україні у нас 35 співробітників. Серед цих 35 є менеджери з продажу, експерти в сільському господарстві, консультанти по годівлі, спеціалісти по ветеринарії.

Kurkul.com: Дякуємо за цікаву розмову!

© Єлизавета Кудиненко, Kurkul.com, 2018 р. 

Виконано за допомогою Disqus