ТОВ «Агро Плюс 2006»

Земельний банк

1 170 ГА

Керівник

Адреса

с. Тимошівка, Черкаський район, Черкаська область,

Напрямки діяльності

Опис господарства

alt

 

ТОВ «Агро Плюс 2006» — сільськогосподарське підприємство, засноване 2006 р.

Профіль YouControl

Сайт «Агро Плюс 2006»

Кількість працівників — 37 осіб.

 

Напрямки діяльності:

Тваринництво

Господарство займається вирощуванням племінних свиней породи Велика біла (австрійська селекція), а також здійснює продаж сперми свиней племінних порід. Свинокомплекс господарства розрахований на 1300 свиноматок. 

ТОВ «Агро Плюс 2006» виробило власну систему «Система Тимошівка», що направлена на вирощування свиней без антибіотиків. За системою антибіотики використовуються виключно з терапевтичною метою. «Система Тимошівка» — це система менеджменту на свинарському підприємстві. Двічі на день кожну тварину ретельно перевіряють на основні показники:
блиск щетини, колір шкіри, консистенцію калу, споживання їжі. Будь-які виявленні зміни в стані тварини фіксуються, а годування свині індивідуально корегується. 

Всі корми для тварин на підприємстві виготовляють під строгим контролем. Основа харчування свиней за «Системою Тимошівка» — ячмінь, кукурудза, соєвий шрот та соняшникова макуха. Ані антибіотики, ані пре- та пробіотики не додаються в корми та в питну воду. Харчування підбирається з урахуванням рівня pH в кишечнику тварини.

Всі свинарники оснащені спеціальною системою вентиляції, яка дозволяє круглорічно, навіть в сильні зимові морози, зберігати в приміщеннях, де утримуються тварини, температуру в районі 19°С. В маточнику встановлена спеціальна тепла підлога, яка прогрівається до 32°С.

Консалтинг

Господарство проводить консультації щодо «Системи Тимошівка». Така послуга можлива не лише в Україні, але й у Швейцарії, Австрії, Німеччині та інших європейських країнах.

Географія експорту:

  • Господарство експортує власну продукцію в Австрію та Італію.

Історія:

  • 2006 р. — придбали зруйнований свинокомплекс, який у радянські часи належав колгоспу «Більшовик».
  • 2011 р. — прийняли рішення розвивати свинарський напрям, реконструювали перші приміщення та завезли з Австрії 150 свиноматок. Скоро збільшили маточне стадо до 360 свиноматок.
Виконано за допомогою Disqus