ДПЗКУ виділить кошти малим та середнім фермерським господарствам на врожай 2018

27 листопада 2017 174 0
Пшениця на долоні
Kurkul.comПшениця на долоні

Державна продовольчо-зернова корпорація України приймає заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у програми форвардних закупівель зерна врожаю 2018 р. Як правило, за авансуванням у ДПЗКУ звертаються дрібні й середні агропідприємці, які швидко розвиваються й тому відчувають потребу в оборотних коштах, повідомляє landlord.ua.

«Наразі ми працюємо з фермерами, які обробляють від 50 га землі та можуть поставляти партії зерна обсягом від 100 т. Проте ми плануємо розширювати співробітництво з малими та середніми сільгоспвиробниками. Головне, щоби підприємства були фінансово стабільними, щоб у них не було відкритих судових справ, де вони виступають відповідачами», — зазначив в. о. голови правління ДПЗКУ Дмитро Гавриш.

Протягом минулого сезону корпорація значно розширила програму форвардних закупівель і збільшила обсяги фінансування аграріїв у 4 рази.

«Кількість постійних клієнтів постійно зростає й сьогодні налічує близько 1100 сільгоспвиробників. Серед партнерів корпорації — підприємства, які співпрацюють із нами вже 4–5 сезонів поспіль, та задоволені такою співпрацею», — наголосив керівник ДПЗКУ.

Виконано за допомогою Disqus