У НААН заперечили будь-яку підтримку Саакашвілі та інших політиків

6 грудня 2017 86 0
Feke news
vallartadaily.comFeke news

Національна академія аграрних наук (НААН) спростовує розповсюджену інформацію про підтримку президентом Академії Ярославом Гадзалом активістів, які звільнили Михайла Саакашвілі. Про це повідомляє AgroPolit.com з посиланням на прес-службу НААН.

«Національна академія аграрних наук (НААН) офіційно повідомляє: розповсюджена сьогодні сайтом 24tv.ua інформація про підтримку президентом Академії Ярославом Гадзалом активістів, які звільнили Михайла Саакашвілі — цинічна і замовна брехня. У разі незняття цієї інформації цим сайтом, ми будемо змушені звернутися до суду, щоб він дав оцінку таким діям», — сказано у повідомленні.

У повідомленні також сказано, що жодного коментара на цю НААН не давала.

«Офіційно заявляємо — жодного коментара на дану тему ні прес-служба, ні керівництво НААН не давало. Розповсюджена сайтом інформація — це черговий елемент «чорного» піару і підла брехня, яку поширюють в ЗМІ її «автори», аби спотворити імідж Академії та натиснути на її керівництво. Ні керівник НААН Ярослав Гадзало, ні будь-хто інший з Академії не виступав і не виступатиме у підтримку жодної політичної сили чи політика. Адже завдання Академії — займатися науковою діяльністю, забезпечувати інноваційні рішення для розвитку аграрного потенціалу країни. І ми це успішно  робимо багато років!», — пояснили в прес-службі НААН.

Виконано за допомогою Disqus