Бджолярі та влада Волині підписали меморандум про співпрацю

10 грудня 2017 795 0
Бджоли
Kurkul.comБджоли

У Волинській області з метою співпраці та комунікації представники Держпродспоживслужби, громадських об’єднань бджолярів, фермерів та ОДА підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння щодо захисту бджіл від пестицидів під час обробітку аграріями своїх угідь. Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

Меморандум уклали ГО «Братство бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан», ГО «Екологічний рух «Твоя земля», ГС «СПАС», Асоціація фермерів і приватних землевласників Волинської області, Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Волинській області, Департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА .

Зустріч мала назву «Діалог заради порятунку бджіл» та відбулася з ініціативи громадських організацій «Екологічний рух «Твоя земля» та «Братство бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан» .

Основним питанням стало обговорення захисту бджіл від пестицидів під час обробітку аграріями своїх угідь. Представники ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області надали присутнім методичні рекомендації щодо проведення заходів при підозрі отруєння бджіл пестицидами.

 

Виконано за допомогою Disqus