Через блокування податкових накладних переробники не можуть розрахуватись з фермерами

14 грудня 2017 340 0
Соняшник
Kurkul.comСоняшник

Один з найбільших виробників олії в Україні, компанія Allseeds, має заборгованість за постачання насіння соняшника. Про це повідомляє Latifundist.com.

Видання повідомляє, що Allseeds пропонував ціну на 200 грн/т вищу за ринкову, проте вже довгий час не проводить кінцевих розрахунків за товар, що в свою чергу затримує розрахунок аграріїв з їх постачальниками.

В компанії зазначили, що у вересні-жовтні фіскали неправомірно заблокували накладні з сумою ПДВ близько 200 млн грн. Це призвело до відповідного прямого скорочення оборотних коштів, звуженні можливостей запозичень на суму близько 2 млрд грн, і відповідно, до затримок з розрахунками за поставлене насіння.

«В ситуації, що склалася «нізвідки не візьмись» ми діяли за законними алгоритмом — спочатку пояснила наші операції, потім оскаржили рішення фіскалів за цими поясненнями, навіть по кількох мільйонах дійшли до суду. Зараз ситуація з реєстрацією податкових накладних у нас нормалізувалася, але «осад залишився» — відшкодування 200 млн грн ПДВ розтяглося на 2 місяці, що впливає на динаміку наших розрахунків з постачальниками», — прокоментував ситуацію директор із зовнішніх зв’язків компанії Allseeds Black Sea Сергій Стоянов.

Він додав, що значна частина затримок з розрахунками, відбулася з вини постачальників насіння, податкові накладні яких також були заблоковані фіскальною службою.

 

Виконано за допомогою Disqus