Мораторій на перевірку агробізнесу продовжили на рік

18 грудня 2017 435 0
Лупа
pixabay.comЛупа

Верховна Рада України 12 грудня продовжила дію мораторію на перевірки малого й середнього бізнесу до 2019 р., повідомляє УНН.

Крім того, народні обранці доручили Кабінету міністрів України протягом першого півріччя впровадити систему ризик-орієнтованого підходу до проведення контрольних заходів. Рішення прийняли з поправкою першого заступника міністра економрозвитку Максима Нефьодова про те, що держоргани можуть вийти з-під мораторію, якщо запровадять нову ризик-орієнтовану систему перевірок.

Експерти констатують, що за 3 роки дії заборони на перевірки відбулося значне погіршення ситуації на споживчому ринку країни. Впала якість продуктів харчування, зросла кількість фальсифікату на полицях супермаркетів та почастішали випадки масових отруєнь, як серед дорослих, так і дітей.

Нагадаємо, мораторій на перевірки бізнесу в Україні був прийнятий із метою припинити тиск на підприємців із боку контролюючих органів у 2014 р. Він мав виключити чинник корупції та стимулювати розвиток малого та середнього бізнесу.

Виконано за допомогою Disqus