Гройсман закликає якнайшвидше прийняти рішення щодо програм підтримки фермерства

11 січня 2018 418 0
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України
112.uaВолодимир Гройсман, прем’єр-міністр України

Прем’єр- міністр України Володимир Гройсман звернув увагу Кабміну на важливість прийняття всіх необхідних рішень для запуску програм з підтримки фермерства до кінця січня. Про це повідомляє Інтерфакс.

За словами Володимира Гройсмана, ключовими напрямками роботи є підтримка тваринництва. Преш за все — створення нових тваринницьких комплексів, збільшення поголів’я, цільова підтримка фермерів. Також важливим напрямком роботи стане підтримка підприємств сільськогосподарського машинобудування з метою збільшення кількості робочих місць в цій сфері та забезпечення аграріїв якісною вітчизняною технікою.

«Головне, щоб у кінці 2018 р. у нас були фонди і поголів’я, максимально збільшені, і насичений (власною якісною продукцією) ринок», — повідомив прем’єр-міністр.

Серед механізмів підтримки Володимир Гройсман звернув увагу на введення ефективного кредитування, механізмів компенсації вартості техніки, а також підтримки кооперативів.

«Таким чином ми запустимо механізми реальної виробничої підтримки. Але одночасно ми передбачаємо відповідальність фермера за чесну реєстрацію землі та худоби. Важливо не затягувати час. Всі постанови уряду мають бути прийняті до кінця січня. Ресурсів (підтримки) достатньо», — зазначив він.

 

Виконано за допомогою Disqus