В Україну заходить лідер зернового ринку й агропослуг Frontier

18 січня 2018 1219 0
Марк Ейтчісон виконавчий директор Frontier Agricultural Limited.
Kurkul.comМарк Ейтчісон виконавчий директор Frontier Agricultural Limited.

Україна є перспективним ринком для впровадження британських аграрних інновацій. Саме тому компанія Frontier готова виходити на українські ринки зі своєю продукцією. Про це в коментарі Latifundist.com повідомив виконавчий директор Frontier Agricultural Limited Марк Ейтчісон.

«Ми обслуговуємо 10 тис. британських фермерів, маємо 160 агрономів, 14 тис. демо-полів і 29 демо-локацій для наукових досліджень. Уже зараз ми готові виходити на український ринок разом із продуктами нашої компанії Intracrop», — розповів Марк Ейтчісон.

Цього року в Україні будуть тестувати нове добриво-антистресант «Талісман» на посівах кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої. Використання цього добрива може підвищити врожайність культур на 0,25–2 т/га.

Компанія Frontier задіяна в повному циклі виробництва с/г культур і торгівлі зерном. Вона постачає аграріям насіння, ЗЗР та добрива в поєднанні з агрономічними послугами завдяки команді з 140 агрономів. У Frontier є кілька підрозділів, які надають додаткові консультації фермерам. До них належить підрозділ SOYL, що спеціалізується на наданні послуг із високоточного виробництва сільськогосподарських культур

Виконано за допомогою Disqus