В Україну заходить лідер зернового ринку й агропослуг Frontier

1219
0
Марк Ейтчісон виконавчий директор Frontier Agricultural Limited.
Kurkul.comМарк Ейтчісон виконавчий директор Frontier Agricultural Limited.

Україна є перспективним ринком для впровадження британських аграрних інновацій. Саме тому компанія Frontier готова виходити на українські ринки зі своєю продукцією. Про це в коментарі Latifundist.com повідомив виконавчий директор Frontier Agricultural Limited Марк Ейтчісон.

«Ми обслуговуємо 10 тис. британських фермерів, маємо 160 агрономів, 14 тис. демо-полів і 29 демо-локацій для наукових досліджень. Уже зараз ми готові виходити на український ринок разом із продуктами нашої компанії Intracrop», — розповів Марк Ейтчісон.

Цього року в Україні будуть тестувати нове добриво-антистресант «Талісман» на посівах кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої. Використання цього добрива може підвищити врожайність культур на 0,25–2 т/га.

Компанія Frontier задіяна в повному циклі виробництва с/г культур і торгівлі зерном. Вона постачає аграріям насіння, ЗЗР та добрива в поєднанні з агрономічними послугами завдяки команді з 140 агрономів. У Frontier є кілька підрозділів, які надають додаткові консультації фермерам. До них належить підрозділ SOYL, що спеціалізується на наданні послуг із високоточного виробництва сільськогосподарських культур

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus