Антирейдерська комісія Мін’юсту у 2017 р. задовольнила понад 600 скарг

17 січня 2018 58 0
Олена Сукманова, заступник міністра юстиції України
Kurkul.comОлена Сукманова, заступник міністра юстиції України

Антирейдерська комісія у 2017 р. задовольнила понад 600 скарг. У власність громадян повернулося 6,2 тис. земельних ділянок загальною площею понад 8,5 тис. га. Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«Для Антирейдерської комісії минулий рік був роком напруженої, але продуктивної роботи. Все більше людей дізнається про можливість, звернувшись до комісії, швидко відновити свої права і не потрапити у багаторічну судову тяганину. Так, у цьому році Комісія задовольнила 604 скарги, повернувши у власність громадян 6,2 тис. земельних ділянок загальною площею більше 8,5 тис. га та майже 130 тис. кв. м нерухомого майна», — сказала Олена Сукманова.

За її словами, на рахунку Комісії у 2017 р. багато позитивних випадків, коли були скасовані незаконні реєстраційні дії та відновлена справедливість.

«Найвідомішими з них стало повернення Комісією киянам-інвесторам 52 квартир, відчужених рейдерським способом, повернення законному власнику універсаму «Харків» (м.Київ), повернення права оренди на 25 земельних ділянок площею 105 га підприємству з французькими інвестиціями «Агрофірма «Лідер» (Дніпропетровська область) та права оренди на 178 земельних ділянок площею 373 га для ТОВ «Агрофірма Шаргород» (Вінницька область)», — зазначила заступник міністра.

Також Комісія скасувала незаконну реєстрацію щодо зміни керівника агропідприємства «Світильнянське» (Київська область) та назавжди анулювала реєстратору О. Шейк-Сейкіну доступ до Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Виконано за допомогою Disqus