Українські фермери не поспішають виходити на ринки Північної Америки

23 січня 2018 393 0
Канадський прапор
pixabay.comКанадський прапор

Ще з 1 серпня 2017 р. почала діяти Угода про Зону Вільної Торгівлі між Україною та Канадою. Проте, світлини поодиноких українських товарів на полицях канадських магазинів досі сприймаються в Україні як сенсація. Водночас українські фермери мають змогу виходити на північноамериканські ринки за посередництва Канадсько-Української Торгової Палати (CUCC), Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (СUTIS), та багатьох інших проектів. Про це повідомляють представники Канадсько-Української Торгової Палати.

Вищезазначені організації шукають українських бізнесменів для налагодження співпраці та сприяння виходу на ринки Північної Америки: Канади, США.

Це відкриває можливості безмитного ввезення товарів, податкові пільги, «єдине вікно оформлення документації», організований вихід на більш, ніж 600 компаній (покупці, дистриб’ютори, торговельні мережі), пакет супутніх сервісів (логістика, складські приміщення, можливість перефасування, перепакування, складання/розбирання продукції під потреби ринку Канади і США), кадрове забезпечення, доступ до фінансових інструментів.

Читати по темі: Канада профінансувала створення сучасних ферм на Львівщині

Варто зазначити, що системна співпраця з канадськими партнерами на засадах довіри неодмінно призведе до їх бажання інвестувати в Україну (капітал, інновації, технології). Особливо важливо це для регіонів, які в умовах децентралізації мають активно залучати нові ресурси для розвитку.

Виконано за допомогою Disqus