Фундук з плодовим покриттям приносить на 40 % більше прибутків

30 січня 2018 4185 0
Фундук
pixabay.comФундук

Вирощування фундука є одним з найприбутковіших і низьковитратних напрямків європейського садівництва. При цьому, популярності серед садівників набуває виробництво горіхів фундука з плодовим покриттям. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Серед горіхоплідних культур фундук відрізняється найвищою поживною та енергетичною цінністю. У його шкаралупі міститься від 55 % до 70 % масла, багатого ненасиченими жирними кислотами.

На ринку горіхів, поряд з фундуком в шкаралупі, останнім часом з'явилася нова пропозиція, яка привернула увагу споживачів і виявилося вигідним виробникам. Йдеться про свіжозібраний фундук з плодовим покриттям.

Горіхи в такій формі з'являються на 2-3 тижні раніше, ніж повністю дозрілі горіхи. Як стверджують експерти, споживання таких горіхів забезпечує надходження в організм деяких дефіцитних жирних кислот, а також гарантує більш високі смакові якості.

Варто зазначити, що збирання такого врожаю проводиться вручну, що у свою чергу збільшує витрати, проте вирощування фундука саме в такій формі гарантує садівникам на 40 % вищу прибутковість виробництва.

У Європі виробництво свіжого фундука зростає протягом останніх кількох років. Цей вид горіхівництва може стати хорошою альтернативою для малих та середніх господарств.

Виконано за допомогою Disqus