Реклама

Клієнти ALFA Smart Agro зможуть розрахуватися за ЗЗР та добрива виробленою продукцією

1 лютого 2018 165 0
Клієнти ALFA Smart Agro зможуть розрахуватися за ЗЗР та добрива виробленою продукцією
Kurkul.com

Компанія ALFA Smart Agro оголошує про початок роботи департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією. Його мета — допомагати сільгоспвиробникам у реалізації врожаю на вигідних умовах. Окрім того, клієнти ALFA Smart Agro зможуть купувати засоби захисту рослин і мікродобрива, розраховуючись власною продукцією. Про це повідомила прес-служба компанії.

Департамент трейдингу працює з великим асортиментом продукції:

  • основні зернові та олійні культури (соняшник, пшениця, кукурудза, ріпак, соя та ін.);
  • нішеві культури (горох, просо, гірчиця, льон, сорго);
  • цукор.

В рахунок оплати ЗЗР купівля сільгосппродукції відбувається за найвищими цінами на день укладання угоди. Якщо сума угоди перевищує 5 млн грн, можлива додаткова премія до ринкової ціни.

Трейдери ALFA Smart Agro організовують відвантаження продукції на зручних для виробника умовах: як з елеватора, так і зі складів агропідприємства. Для південних регіонів України є актуальною опція купівлі із доставкою до порту.

«Компанія ALFA Smart Agro активно збільшує набір фінансових інструментів, за допомогою яких аграрії можуть купувати якісні засоби захисту рослин та мікродобрива на вигідних для себе умовах. Для нас є важливим кожен клієнт. Тому до укладання трейдингових угод та розрахунку ціни на сільгосппродукцію ми використовуємо індивідуальний підхід», — повідомив фінансовий директор ALFA Smart Agro Андрій Буряк.

Варто зазначити, що найближчим часом департамент трейдингу планує запровадження додаткової послуги для аграріїв — укладання договорів в іноземній валюті. Для  сільгоспвиробника це означатиме поставку в режимі експорту. Якщо підприємство бажає експортувати продукцію, але не має досвіду, фахівці департаменту трейдингу ALFA Smart Agro допоможуть у цьому.

 

Виконано за допомогою Disqus