Реклама

Аграрії Сумщини забезпечені добривами на 27 %

4 лютого 2018 93 0
Аграрії Сумщини потребують 60 тис. т мінеральних добрив
Kurkul.comАграрії Сумщини потребують 60 тис. т мінеральних добрив

Аграрії Сумської області для проведення комплексу весняно-польових робіт забезпечені мінеральними добривами на 27 %. Це близько 20 тис. т поживних речовин, при потребі 60 тис. т. Про це йшлося під час наради з питань забезпечення сільгоспвиробників Сумської області мінеральними добривами для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 р. Повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

Учасники наради також обговорили питання розробки регіонального веб-порталу, де буде розміщена статистична, аналітична та довідкова інформація для аграрного сектору.

Голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ» Андрій Мараховський закликав учасників зустрічі об’єднатись і створити єдиний потенційний ресурс, де буде розміщена інформація щодо контактів, поширення всього товарного ряду, ціни на продукцію, поставки мінеральних добрив, тощо.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Маслак зазначив, що на регіональному веб-порталі буде оприлюднюватися інформація про семінари, навчання, майстер-класи з сільськогосподарськими товаровиробниками нашої області. 

Виконано за допомогою Disqus