Прес-підбирач Pottinger Impress вирушить в демо-тур Україною

8 лютого 2018 87 0
Прес-підбирач Impress
FacebookПрес-підбирач Impress

Перший в Україні прес-підбирач Pottinger Impress 125 F Pro готують до повномасштабного демо-туру. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив брендменеджер Pottinger Володимир Мірненко.

«З квітня 2018 р. ми плануємо почати демо-тур прес-підбирача Impress. Розпочнемо із заготівлі житнього та люцернового сінажів. Далі перейдемо на підбір соломи зернових, а закінчити хотіли б підбором пожнивних решток кукурудзи. Остаточного плану туру поки немає, вже маємо 5-6 господарств, які ми запланували відвідати. Крім того, шукаємо господарства, які готові нас прийняти», — розповідає Володимир Мірненко.

Новинка була презентована минулого року в Ганновері, агрегат має значно більшу ступінь спресування, ніж всі преси, які наявні зараз на ринку.

«По щільності і продуктивності він ближчий до квадратних пресів і має унікальну систему нарізки з теоретичною довжиною 36 мм. Солома значно дрібніша 4-5 см, вона вже готова до підстилки або до додавання в раціон, і її можна додатково не подрібнювати», — коментує Володимир Мірненко.

Як наголосив брендменеджер, до машини виявляють цікавість на українському ринку, але в продаж вона надійде після тестування на місцевих полях. У компанії хочуть переконатися, що характеристики агрегата виправдають себе в умовах українського поля.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.9мм

Вологість

96%