Аграрії мають 4 дні на внесення правок до порядку розподілу 6,3 млрд грн

8 лютого 2018 320 0
Галузеві асоціації мають 4 дні на внесення правок
5.uaГалузеві асоціації мають 4 дні на внесення правок

Громадські аграрні організації мають у запасі ще 4 дні, аби подати свої пропозиції та зміни до розробленого Мінагрополітики та поданого урядом механізму розподілу бюджетних коштів на потреби АПК. Таке рішення прийняли щойно на спільному засіданні Громадської ради за участі Мінагрополітики, Національного комітету з промислового розвитку та галузевих асоціацій. Засідання було присвячене механізмам бюджетної підтримки аграріїв на 2018 р. Про це в коментарі AgroPolit.com повідомила президент «Асоціації тваринників України» (АТУ) Ірина Паламар.

За даними AgroPolit.com, всі інші порядки розподілу бюджетних коштів (так звані фермерські гроші, підтримка садівництва, компенсація відсоткової ставки на придбання техніки) також наразі проходять погодження в МЕРТі. 

Нагадаємо, що перший заступник аграрного міністра Максим Мартинюк презентував ключові цифри розподілу 6,3 млрд грн бюджетних коштів на річну підтримку АПК, розроблені Мінагрополітики. Наразі конкретного порядку їх розподілу на сайті уряду немає, але AgroPolit.com оприлюднив цей документ.

«Учасники зустрічі скаржились, що Мінагрополітики не залучало їх до формування порядків формування розподілу дотацій і це не припустимо, видавати на-гора «кота в мішку». Після довгої дискусії з’ясувалося, що даний порядок перебуває на погодженні у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі і у аграріїв є ще 4 дні (включно з сьогоднішнім), щоб подати свої пропозиції до розробленого  урядом проекту розподілу дотацій», — пояснила Ірина Паламар.

За словами голови «Асоціації тваринників України», вони вже підготували і подали свої пропозиції у відкритому листі на ім’я прем’єра Володимира Гройсмана. Тепер свої пропозиції готують й інші учасники ринку.

Виконано за допомогою Disqus