На Закарпатті через АЧС знищили 227 диких кабанів

14 лютого 2018 108 0
Через АЧС на Закарпатті було здійснено відстріл 227 диких кабанів
Kurkul.comЧерез АЧС на Закарпатті було здійснено відстріл 227 диких кабанів

У рамках моніторингу випадків АЧС на Закарпатті було здійснено відстріл 227 диких кабанів. Загалом, за даними таксації 2017 р., чисельність диких кабанів на Закарпатті становить 3541 тварина. Рейди по депопуляції диких кабанів через виявлення випадків АЧС проводяться в області з 15 липня 2017 р. Про це повідомляє Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Всього за цей період було проведено відстріл 227 диких кабанів. У 16 ​​тварин лабораторні дослідження підтвердили АЧС — 9 випадків торік і 7 вже у 2018 р.", — повідомила прес-секретар Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Юлія Давидова.

У зв’язку з виявленням нових випадків АЧС у Тячівському, Хустському та Мукачівському районах Закарпаття, за дорученням Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку й торгівлі України Степана Кубіва було вирішено продовжити роботу по депопуляції диких кабанів. Це дозволить запобігти поширенню хвороби.

В області дозволено використовувати туші вбитих диких кабанів тільки після отримання негативних результатів лабораторних досліджень по АЧС.

Виконано за допомогою Disqus