ALFA Smart Agro стала партнером конгресу Sugar World 2018

16 лютого 2018 97 0
ALFA Smart Agro стала партнером конгресу Sugar World 2018
alfasmartagro.com

ALFA Smart Agro стала партнером конгресу Sugar World 2018, який відбудеться уже 1 березня поточного року. У рамках проведення заходу компанія представить декілька нових інноваційних рішень у системі захисту посівів цукрових буряків. Про це повідомила прес-служба компанії.

У рамках окремої секції «Технологія виробництва цукрових буряків», Сергій Кнечунас, кандидат с.-г. наук, директор з розвитку і управляння портфелем продуктів ALFA Smart Agro розповість про нові інноваційні рішення у системи захисту посівів цукрових буряків, повідомляє прес-цент компанії.

У своєму асортименті ALFA Smart Agro має багато препаратів, які довели свою результативність, і своїми рекомендаціями фахівці компанії завжди охоче діляться з виробниками.

«Виробники цукрових буряків добре знають, що навіть незначна забур’яненість здатна зменшити врожайність на 10-50%. Що стосується хвороб, то у вологі роки в Україні вони псували до 50% врожаю. А заселення шкідників можуть знищити посіви навіть на 100%. Вирішальну роль відіграє правильно підібрана система захисту», — зазначає Сергій Кнечунас.

За його словами, рекомендації щодо систем захисту для цукрових буряків науковці ALFA Smart Agro оновлюють щороку.  Так, у 2018 році на ринок виходять декілька нових препаратів, які  демонструють підвищену ефективність при застосуванні на цукрових буряках:

  • грамініцид Кайман — забезпечує контроль практично всіх видів злакових бур’янів, знищує як надземну частину, так і кореневище бур’яна, а також володіє підвищеною селективністю;
  • інсектицид Разит — унікальне поєднання трьох інсектицидних діючих речовин із різними властивостями, що забезпечує швидку і пролонговану дію та надає антистресовий захист для культури

У виставковій зоні Sugar World 2018 учасники заходу матимуть можливість детально ознайомитися з продуктами ALFA Smart Agro та отримати фахові поради від практикуючих агрономів.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

96%