Latifundist.com і ALFA Smart Agro запустили проект Smart Field

18 квітня 2018 99 0
Latifundist.com і ALFA Smart Agro запустили проект Smart Field
Kurkul.comLatifundist.com і ALFA Smart Agro запустили проект Smart Field

Latifundist.com спільно з компанією ALFA Smart Agro запустили проект Smart Field, який покаже як впровадження «розумних» технологій вплине на сільгоспкультури і відіб'ється на рентабельності агробізнесу. Про це повідомляє Latifundist.com.

Кореспонденти Latifundist.com спостерігатимуть за тим, як розвиваються події на Smart Field («Розумному полі»). Починаючи з цієї весни і до збору врожаю восени тут пройде випробування цілий комплекс інноваційних технологій — від найсучасніших засобів захисту рослин до технологічних новинок.

Разом з нами ви зможете в режимі реального часу відслідковувати всі зміни, ефект застосування тих чи інших препаратів для захисту рослин, а також ефективність моніторингу посівів.

Протягом сезону на «Розумному полі» будуть протестовані:

  • космічний моніторинг;
  • моніторинг за допомогою дронів;
  • ультрамалооб'ємне обприскування і т.д.

Майданчиком для проекту Smart Field став Дослідно-демонстраційний центр ALFA Smart Agro біля с. Черкас Білоцерківського району Київської області.

З Smart Field ви дізнаєтеся, як і де в Україні впроваджують агротехнологічні інновації. Чи дійсно вони підвищують продуктивність виробництва, через який час окупаються і коли можна оцінювати перші результати.

Залишайтеся з нами і стежте за наступними звітами Latifundist.com зі smart-поля.

Виконано за допомогою Disqus