Лише 10 % аграріїв використовують дрони

22 лютого 2018 405 0
Лише 10 % аграріїв використовують дрони

Технології безпілотних літаючих апаратів активно розвиваються та стають придатними для використання у сільському господарстві. Проте, лише 10 % аграріїв використовують їх у роботі. Про це повідомив засновник DroneUA Валерій Яковенко, передає interfax.com.ua.

«Не більше 10 % компаній, не більше 10 % земельного банку в Україні користуються технологіями дронів. Сподіваємося, що цього року якомога більше компаній, із 90 , що залишилися, почнуть використовувати дрони», — сподівається Валерій Яковенко.

За його словами, однією з причин неактивного використання дронів є необхідність впровадження цілого комплексу технологій.

«Дрони — це частина великого комплексу. Це десятки доларів, які дають сотні доларів повернення інвестицій. Не всі підприємства впроваджують ці технології комплексно, вони роблять це частково. А ефекту синергії ті ж дрони з іншими інструментами в цьому випадку не мають», — пояснює експерт.

За його словами, на українському ринку цими технологіями зацікавлені не лише крупні агроходинги, але і невеликі підприємства.

Читати по темі: Дрібні фермери зацікавилися дронами

Виконано за допомогою Disqus