Дрони пропонують включити до програми компенсації вартості сільгосптехніки

21 квітня 2018 110 0
Депутати пропонують відшкодовувати вартість дронів для фермерів
Kurkul.comДепутати пропонують відшкодовувати вартість дронів для фермерів

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону №8275 від 17.04. 2018 р. про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу». Про це повідомляє Traktorist.ua.

Відповідно до проекту, група народних депутатів пропонує до переліку сільськогосподарської техніки та обладнання додати безпілотні літальні апарати (БПЛА). Комітет ВР з питань аграрної політики має розглянути законопроект у травні, а далі він буде виставлений на розгляд парламенту.

«Законопроект створює передумову для запровадження державної підтримки широкому застосуванню інформаційних технологій в сільськогосподарському виробництві. Таким чином, вітчизняні аграрії зможуть активно переходити на використання інноваційної техніки, яка матиме невисоку вартість», — повідомив нардеп та голова Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Доступ до широкого використання БПЛА надасть фермерам більше технологічних можливостей, економію витрат, і, як наслідок, зниження собівартості продукції та збільшення прибутку. Крім того, прийняття цього законопроекту буде додатковою мотивацією для виробників дронів.

Виконано за допомогою Disqus