KWS інвестує в робота, що аналізує насіння цукрових буряків

26 лютого 2018 68 0
KWS інвестує в робота, що аналізує насіння цукрових буряків

Компанія KWS інвестує в інноваційні технології випробування насіння. Ці технології включають високоспеціалізованого робота, розробленого для потреб експертів. Робот проводить аналіз швидкості, з якою сходить насіння цукрових буряків. Ця система називається GESA. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

GESA поєднує високу швидкість із високою точністю — таким чином гарантуючи, що KWS постачає фермерам лише високоякісний продукт.

Після посіву насіння цукрових буряків, швидка поява сходів є одним із найбільш важливих показників якості, що тісно корелює із хорошим станом посівів на полі.

Компанія KWS і до цього вже тривалий час використовувала аналіз схожості насіння. Від часу, коли GESA розпочала свою роботу в KWS, традиційний ручний тест було вдосконалено та стандартизовано цим роботом.

У систему фото-аналізу, яка складається із шафи з контрольованим кліматом, роботом для переміщення лотків та двох фотокамер було інвестовано $1,5 млн. Цією системою повністю керує робот.

Процес проростання насіння цукрових буряків у лотках триває в умовах точно контрольованої температури та вологості декілька днів, у певні інтервали часу відбувається фотозйомка лотків. Близько 27000 насінин за день аналізуються протягом пікового сезонного навантаження — з жовтня по березень.

Виконано за допомогою Disqus