Фермер незаконно привласнив землю вартістю 7 млн грн

7 вересня 2015 55 0
Фермер незаконно привласнив землю вартістю 7 млн грн
Кurkul.comФермер незаконно привласнив землю вартістю 7 млн грн

На Житомирщині київський фермер незаконно привласнив 250 га землі вартістю 7 млн грн, пише прес-служба прокуратури Житомирської області.

Як зазначається у повідомленні, головне управління Держземагентства в Житомирській області, на початку 2014 р., незаконно, без проведення земельних торгів та нормативно-грошової оцінки землі, передало жителю Київщини 250 га землі вартістю 7 млн грн, нібито для створення фермерського господарства.

«Установлено, що орендар переданої на 49 років спірної землі, вже є директором фермерського господарства. Апеляційним судом Житомирської області залишено в силі рішення про задоволення позову прокуратури Чуднівського району щодо визнання незаконними наказів головного управління Держземагентства в Житомирській області та визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок», — пише сайт.

Також додається, що за позовом прокуратури, судом визнано відповідні накази незаконними та прийнято рішення про повернення 250 га землі до державної власності, правомірність якого підтверджено в апеляційній інстанції.

Виконано за допомогою Disqus