BASF започаткував платформу для знайомства з новими аграрними технологіями

27 березня 2018 147 0
Клуб новаторів агробізнесу від BASF
agro.basf.uaКлуб новаторів агробізнесу від BASF

Передові українські агровиробники отримають можливість кваліфікованого предметного знайомства з новими технологіями й продуктами компанії BASF, всебічного їх аналізу та обміну ефективним досвідом. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Як зазначають у прес-службі компанії, сьогодні BASF запропонував 26 провідним аграріям з 20 областей України сучасні унікальні продукти та технологічні рішення для своїх господарств в рамках проекту «Клуб новаторів агробізнесу». Завдяки цьому, аграрії матимуть можливість тестувати препарати на своїх полях, планувати експерименти і спільно аналізувати ефективність дії препаратів у клубі новаторів. У 2018 р. учасники клубу застосовуватимуть на своїх полях такі препарати BASF:

Кожен з названих продуктів є інноваційною розробкою, лідером у своєму сегменті — й саме справжні лідери аграрного виробництва отримують змогу ретельно випробувати їх роботу на власних полях.

«Компанія BASF започатковує нову традицію. Ми вирішили об’єднати в клуб найуспішніших представників агробізнесу України, які вже довели статус лідерів результатами своїх надбань. Це люди, на яких рівняються решта компаній сектору. Компанія BASF робить усе можливе, аби забезпечувати українських аграріїв новітніми технологіями та інноваційними продуктами. У 2017 році ми інвестували в дослідження та розробки для сільського господарства 510 млн. євро», — наголосив керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Тіберіу Діма.

Компанія BASF створила для учасників «Клубу новаторів агробізнесу» спеціальні умови для плідної співпраці. Так, окрім першочергового доступу до інноваційних продуктів на цей та наступні сезони, передбачений безлімітний доступ до агроцентрів компанії, консультації з провідними технічними спеціалістами BASF, можливість технічної онлайн-підтримки та обговорення в мессенджері WhatsApp.

«У кожного з нас вистачає власного досвіду. Але ще є таке поняття, як синергія. Так спільними зусиллями можна створити ще більш якісну та ефективну передову технологію й продемонструвати її в своєму регіоні, з урахуванням конкретних ґрунтово-кліматичних умов», —– підкреслив президент «Клубу новаторів агробізнесу» Вадим Потьомкін.

Члени «Клубу новаторів агробізнесу» отримають можливість брати безпосередню участь в позиціюванні продуктів та розробці регіональних рекомендацій. Завдяки досвіду застосування препаратів BASF учасниками Клубу, усі наші клієнти отримають чесну та достовірну інформацію про продукти компанії з полів та перших вуст. Цього року заплановано дві такі зустрічі.

 

Виконано за допомогою Disqus