BASF купує Nunhems та інші бізнеси Bayer

8 травня 2018 305 0
BASF купує додаткову частину бізнесу Bayer
Прес-служба BASFBASF купує додаткову частину бізнесу Bayer

BASF підписала угоду з компанією Bayer на придбання додаткових активів та частки бізнесу. Сума покупки становить €1,7 млрд, вона доповнює угоду між BASF та Bayer, підписану 13 жовтня 2017 р. Загальна вартість купівлі обох часток бізнесів складає 7,6 млрд євро, за умови певних коригувань при закритті, повідомляє прес-служба компанії.

На додачу до минулорічних домовленостей, BASF підписав угоду про купівлю додаткових активів та частки бізнесу Bayer. Bayer запропонувала вивести ці активи в рамках запланованого поглинання компанії Monsanto.

Нова угода включає:

  • увесь бізнес Bayer з насіння овочів під торговою маркою Nunhems®;
  • продукти з протруювання насіння під торговими марками Poncho®, VOTiVO®, COPeO® та ILeVO®;
  • науково-дослідну платформу з селекції гібридів пшениці;
  • комплексну сучасну платформу для цифрового землеробства Хarvio™.

Також до угоди увійшли бізнес ріпаку Bayer; деякі гербіциди на основі гліфосату в Європі, які використовуються переважно для промислових цілей; проекти з якісного дослідження ріпаку та певних неселективних гербіцидів та нематоцидів.

Загальна вартість купівлі додаткових активів та часток бізнесу, які згодився придбати BASF цього разу, складає 1.7 млрд євро (сума може дещо змінитися в процесі закриття угоди). За 2017 рік продажі продуктів цих бізнесів становили близько 745 млн євро.

«Наше розширене портфоліо включає: насіння, засоби хімічного та біологічного захисту рослин, продукти для здоров'я ґрунту та рослин, а також цифрові рішення для сільського господарства. Таким чином, ми матимемо ще більше інструментів для підтримки аграріїв. Коли ці транзакції будуть завершені, у нас буде понад 12 000 досвідчених у сільському господарстві працівників. Завдяки цьому ми об'єднаємо інноваційне мислення з практичними підходами, аби допомогти нашим клієнтам збільшити свою продуктивність, якість та рентабельність», — пояснив Маркус Хельдт, президент глобального підрозділу засобів захисту рослин BASF. 

Всі транзакції залишаються предметом закриття угоди про поглинання Bayer компанії Monsanto, яке очікується у другому кварталі 2018 року. Придбання BASF бізнесів та активів, які компанія Bayer вирішила вивести в рамках запланованого поглинання Monsanto, підлягає затвердженню відповідними органами влади.

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

3.2м/с

Опади

6.02мм

Вологість

66%

Матеріали за темою