Фермери втратили мільярди через засуху

30 березня 2018 453 0
Фермери втратили мільярди через засуху
Kurkul.com

Згідно звіту Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО), у період з 2005 р. до 2015 р. стихійні лиха коштували сільськогосподарським секторам країн, що розвиваються $96 млрд у формі втрат урожаю та у галузі тваринництва. Про це повідомляє news.finance.ua.

Половина збитків — $48 млрд — припала на Азію.

Засуха, на яку скаржаться фермери з усього світу, була однією з головних причин збитків. У результаті засухи на сільське господарство прийшлося 83% всіх економічних збитків і склали $29 млрд.

«Сільськогосподарський сектор, який включає рослинництво та тваринництво, а також лісове господарство, рибальство та аквакультуру, стикається з багатьма ризиками, такими як клімат та волатильність ринку, шкідники та хвороби, екстремальні погодні явища та все більша кількість затяжних криз та конфліктів», — зазначив генеральний директор ФАО Жозе Граціану де Сілва.

Він додав, що це стало «новою нормою», а вплив кліматичних змін ще більше поглибить ці загрози та виклики.

«Тому, зниження ризику лих та управління ним повинні стати невід'ємною частиною сучасного сільського господарства», — сказав генеральний директор ФАО.

За його словами, створення більш цілісної і амбітної рамкової програми стійкості до стихійних лих для сільського господарства має вирішальне значення для забезпечення сталого розвитку, яке є основою для становлення світу та адаптації до зміни клімату.

Виконано за допомогою Disqus