Гідрометеоцентр попереджає аграріїв про можливе підтоплення

4 квітня 2018 108 0
Гідрометеоцентр попереджає про небезпеку підтоплення
Kurkul.comГідрометеоцентр попереджає про небезпеку підтоплення

Згідно прогнозу Укргідрометеоцентру, внаслідок інтенсивного сніготанення, у наступні 3 доби на території семи областей існує ризик різких підйомом рівнів води. Про це повідомляє ГУ ДСНС України.

«3-6 квітня очікується продовження розвитку весняного водопілля з подальшим підйомом рівнів води: на лівих притоках Середнього Дніпра 0,6-1,0 м з виходом води на заплаву (Сумська, Полтавська, Дніпропетровська обл.); на рiчках басейну Прип'ятi на 0,1-0,5 м з подальшим затопленням заплавних територiй та початкового затоплення окремих господарських споруд у Ратнiвському районі Волинської обл.», — йдеться у повідомленні.

У Гідрометеоцентрі застерігають, на ріці Дунай, м. Вилкове (Одеська обл.) зберігатимуться небезпечні рівні води в межах 160-170 см.

«На річках Луганської обл. очікується подальший підйом рівня води на 0,3-0,8 м за добу та збільшення шару води на заплавах річок. Можливе підтоплення населених пунктів близько розташованих до р. Деркул», — повідомляється на сайті ГУ ДСНС України.

Нагадаємо, станом на 3 квітня на території Закарпатської області залишаються підтопленими 280 га сільськогосподарських угідь та відрізок автомобільного шляху місцевого значення.

Виконано за допомогою Disqus