Фермери зупинили вивіз товарів зі складу Імперії-Агро — розподіл несправедливий

9 квітня 2018 1335 0
Фермери блокують виїзд зі складу Імперії-Агро
Kurkul.comФермери блокують виїзд зі складу Імперії-Агро

Вивіз товару «ТАСКОМБАНКом» зі складу «Імперії-Агро» в Кропивницькому зупинили фермери, які заявляють про несправедливий розподіл при видачі майна їм і банку. Про це повідомляє Kurkul.com.

За інформацією, отриманою від учасників блокади, стало відомо, що фермери отримали продукції майже на 7 млн грн, в той час, як банку відпустили товарів на 46 млн. До того ж, банк забирає найбільш ліквідні товарні позиції, а фермерам пропонують замість замовлених матеріалів заміну із числа малоліквідних залишків.

«Банк на початку хапав все підряд, особливо не розбираючись, а потім виявилось, що деякі товари є малоходовими й продати їх буде складно. Тоді банк частину повернув, а ці товари стали пропонувати фермерам. Там насіння кукурудзи української селекції чи ще щось — нащо воно нам треба, коли замовляли інше», — говорить один із співрозмовників.

Фермери заблокували вивезення товарів доки фермери із числа тих, хто від початку брав участь в акціях протесту не отримають товари в повному обсязі згідно своїх накладних.

Блокування триватиме 2 дні, за цей час ініціативна група намагатиметься організувати круглі столи з представниками компанії, банку та губернатором області.

Виконано за допомогою Disqus