ALFA Smart Agro та Klever Systems разом впроваджуватимуть Smart-технології в агросектор України  

8 лютого 2018 104 0
ALFA Smart Agro та Klever Systems підписали Меморандум про співпрацю
ALFA Smart AgroALFA Smart Agro та Klever Systems підписали Меморандум про співпрацю

Розробники інноваційних рішень для сільгоспвиробників ALFA Smart Agro та Klever Systems, підписали Меморандум про співпрацю. Компанії об’єднали зусилля в просуванні «розумних» технологій, які підвищують ефективність вирощування сільськогосподарських культур, а також покращують економічні показники господарств. Про це повідомляє прес-служба ALFA Smart Agro.

«ALFA Smart Agro та Klever Systems домовилися про реалізацію партнерських проектів, у тому числі освітніх, метою яких є популяризація «розумних» рішень. На прикладі інноваційних продуктів ALFA Smart Agro ми бачимо, як smart-технології підвищують ефективність рослинництва. Інновації — на 100 % наш формат роботи. І ми прагнемо, щоби наш досвід, наші ідеї та напрацювання допомогли агровиробникам значно збільшити власну продуктивність», — зазначив голова наглядової ради ALFA Smart Agro Борис Тодоров.

Спільні проекти будуть реалізовані на базі дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agro в Київській області. Фахівці облаштують окрему експериментальну ділянку, де відбуватимуться випробування нових технологій космічного моніторингу — ефективність систем захисту рослин буде ретельно проаналізована за допомогою знімків високої роздільної здатності.

 «Ще декілька років тому smart-технології були цікаві передусім великим підприємствам, але зараз ми спостерігаємо, наскільки активно інновації впроваджують усі сільгоспвиробники. Космічний моніторинг дозволяє контролювати роботу агрономів, об’єктивно оцінювати стан посівів, швидко та якісно проводити необхідні роботи в полях. Аграрії розуміють переваги інновацій і усвідомлюють, що за smart-технологіями майбутнє», — говорить директор Klever Systems Олена Медведенко. 

Директор Klever Systems висловила впевненість, що об’єднаними зусиллями компанії зможуть показати агровиробникам, як зробити бізнес ще більш рентабельним. Керівники компаній підкреслили, що підписання Меморандуму стане початком тривалої співпраці.

Виконано за допомогою Disqus