Компенсацію потрібно виплачувати за популярну серед фермерів техніку — Слободяник

31 жовтня 2018 234 0
Іван Слободяник та учасники дискусійної панелі
Kurkul.comІван Слободяник та учасники дискусійної панелі

При підготовці законопроекту про держбюджет на 2019 р. потрібно врахувати побажання фермерів. А саме, зменшити ступінь локалізації української техніки у списку техніки, за яку передбачена компенсація. До цього переліку необхідно додати техніку, яка користується популярністю у фермерів. Про це заявив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник під час панельної дискусії у рамках «ІнтерАгро 2018». Про це повідомляє Kurkul.com.

«На питання, чому не працює компенсація по техніці, фермери відповідають дуже просто. Вони кажуть, що серед того переліку техніки, який підлягає компенсації, фактично немає техніки, яка користується популярністю у фермерів. Тобто нам треба змінити філософію підтримки не машинобудування, а того, що потрібно фермерам», — повідомив Іван Слободяник.

У зв’язку з цим Іван Слободяник закликав Мінагрополітики ініціювати внесення відповідних змін до програми державної підтримки на 2019 р. при підготовці профільними комітетами парламенту законопроекту про держбюджет до другого читання у Верховній Раді.

Виконано за допомогою Disqus